Ana Sayfa  Ana Sayfa  Mail Gönder   I  ¬


         Köyümüz sitesine yazılan mesajlarda hakaret, küçük düşürücü, kırıcı, rencide edici ve birebir sataşma içeriği taşıyan mesajlar yayınlanmayacaktır.
 
     
Deftere Yeni Mesaj Yaz!  Deftere Yeni Mesaj Yaz
 
 
 Mesaj Yazan

 kemal aras
 
 
 
 Mesajı

Ankara

 

17:02:14 - 29.11.2010

 

AMCAMIN OGLU DOGAN ARAS TEKRAR ACİL ŞİFALLAR DİLER BİR AN ÖNCE SAGLIGINA KAVUŞUP ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

 
 
 Mesaj Yazan

 Recai ÖZDEMİR
 
 recaiozdemir@hotmail.com
 
 Mesajı

İstanbul

 

01:08:13 - 29.11.2010

 

Değerli büyüğümüz Haydar KOÇER'e geçmiş olsun dileklerimle, acil şifalar dilerim.

 
 
 Mesaj Yazan

 MUHTEREM BOZKURT
 
 ozamangurp_06@hotmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

19:03:55 - 27.11.2010

 

kurban bayramında köy dernegımızın ve köy halkımızın katkılarıyla gelecek nesillere yemyeşil bir fidanlar dikilip gelecek senelerde bizlerın ve bizden sonrakı nesillerın ulu çınarlar yetiştirilmek nıyetıyle köyümüzde toplanan köy halkımza sonsuz teşkür ve şükranlarımı sunuyorum fakat manevi degerı olması gereken bir büyügümüzün saf dooĞal tertemız bır kardeşıme saldırıda bulunmuştur. yaşından dolayı o kişinin bir dönüp gerıye bakması gerektıgını hatırlatmak ısterım. GÜZEL İNSAN HAYDAR KOÇERE Allahtan acıl şifalar ailesıne geçmış olsun dıleklerımı sunarm..... MUHTEREM BOZKURT

 
 
 Mesaj Yazan

 Cengiz CANDAŞ
 
 cengiz.candas@hotmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

21:00:15 - 24.11.2010

 

Haydar enişteme geçmiş olsun ve şifa dileklerimi iletiyorum...

 
 
 Mesaj Yazan

 Metin CANDAŞ
 
 
 
 Mesajı

Belirtmemiş

 

21:46:23 - 23.11.2010

 

TÜM KÖYLÜLERİMİZE MERHABALAR...MERHABA SEVGİDEN VE SEVMEKTEN YANA OLANLARA...MERHABA DOSTLUKTAN YANA OLANLARA ..MERHABALAR BİRLİK VE BERABERLİKTEN YANA OLANLARA. SAĞDUYUNUN HAKİM OLDUĞU BİR ORTAMDA, OLAYIN DAHA DA BÜYÜMESİNİN ÖNÜNE GEÇİLMİŞTİR. AMACIMIZ KİMSENİN MALINI GASP ETMEK, KİMSENİN CANINA KAST ETMEK, KİMSEYE SAYGISIZLIK ETMEK DEĞİL. TEK AMACIMIZ, BİZDEN SONRA Kİ NESİLE, ÇOCUKLARIMIZA , TORUNLARIMIZA DAHA YEŞİL BİR ÇEVRE, DAHA TEMİZ BİR DOĞA, ÇAM KOKULU BİR MEKAN BIRAKMAKTIR. HİÇ BİR KÖTÜ OLAY, HİÇ BİR KÖTÜ NİYETLİ İNSAN VE İNSANLAR BİZDEKİ BU DOĞA VE YEŞİLE BÜRÜNECEK KIŞLA SEVDAMIZDAN VAZGEÇİREMEZ. KÖYÜMÜZÜN GÜZEL İNSANLARI, KIŞLANIN 17.000 DÖNÜMLÜK YAYLAKISINI NE ŞARTLARLA KAZANDIKLARINI HALEN ANLATIRLAR O GÜNLERİN ZORLUKLARININ BİLİNCİNDE OLMAKLA BİRLİKTE, O ZAMAN Kİ DAYANIŞMA, BİRLİK VE BERABERLİĞİN TAZE VE CANLI RUHUNUN TEKRAR ŞAHLANACAĞINI UMUT EDİYORUM. TEMİZ VE GÜZEL BİR ÇEVRE İÇİN GÖNÜL VERECEK DOSTLARIMIZI DA BELİRLİYECEĞİMİZ BİR TARİHTE ÇALIŞMALARIMIZA DESTEK VERMELERİ İÇİN BEKLİYORUZ..HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLARIMI İLETİYORUM.

 
 
 Mesaj Yazan

 Gamze Koçer
 
 dimple_gazolina@hotmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

21:35:49 - 23.11.2010

 

Yaşanılan bu talihsiz olaydan dolayı hepimiz çok üzüldük ve Haydar Amcama geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Haydar amca seni çok seviyoruz. ALLAH TAN acil şifalar diliyoruz.

 
 
 Mesaj Yazan

 Aşkın ÖZDEMİR
 
 
 
 Mesajı

Muğla

 

16:11:55 - 22.11.2010

 

Haydar ağbimize yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum kendisine acil şifalar, yakınlarına sabır diliyorum. her ne sebeple olusa olsun yapılan saldırı kabuledilebilir bir durum değildir. böyle anlamlı ve önemli bir iş yapmaya çalışırken bu tür davranışlar normal bir insanın zaten yapmayacağı bir durumdur.köyümüz adına kara bir leke sürülmüştür.bundan sonra böyle üzücü olaylar olmaması dileğiyle, tekrar acil şifalar diler herkesi sağduyuya davet ederim...

 
 
 Mesaj Yazan

 Nizamettin KAYA
 
 kayanizamettin@hotmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

10:44:56 - 22.11.2010

 

Haydar kardeşime öncelikle acil şifalar diliyorum yakınlarına ve sevenlerine geçmişolsun dileklerimi bildirir sakin olmalarını dilerim. böyle bir insana bunlar yapılırmı çünkü köyü için insanlar için hiç emeğini esirgemiyen haydar koçer herzaman kazanır iylik meleği bir insandır bu olayı insanlık adına ŞİTTETLE kınıyorum.

 
 
 Mesaj Yazan

 ZAFER KOÇER
 
 kocerz@gmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

10:35:08 - 22.11.2010

 

HAYDAR AĞBİ ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ,ACİL ŞİFALAR DİLERİM.

 
 
 Mesaj Yazan

 ŞAHİN BOZKURT
 
 svolkan2@hotmail.com
 
 Mesajı

Ankara

 

09:33:17 - 22.11.2010

 

Yaşanılan olay tam bir vahşilik olup sayğıya çekilmiş bir bıçaktır.haydar saygısını göstermese o saldırıyada maruz kalmazdı daha doğrusu o gurupta olan arkadaşlar saygılı olmasa bu da onun yanına kalmazdı bunamış bu insan için önlem alınmassa gerek ailesi gerek köylülerce esas bundan sonrası ne olacak bizler küylülerimiz kınamayı sözlü değil birdahaki ağaç dikmeye daha kalabalık ve davullu zurnalı gidelimki o insanı psikolojik olarak kınayalım 9 gün tatilde bile 9 kişiyle ağaç dikmeye gidildi köydende kimse yardıma gelmedi ben köylümüzün genel zihniyetinden de şüphe duyuyorum sözde değil özde destek lazım haydar kardeşim koç gibi hızla sağlığına kavuşuyor bizde herzaman arkasındayız.OLAYI ŞİDETLE KINIYORUZ

 
 
 Mesaj Yazan

 Deniz BOZKURT
 
 yeliz_deniz_2007@hotmail.com
 
 Mesajı

Belirtmemiş

 

23:49:49 - 21.11.2010

 

köylümüz haydar koçer ve ailesine iÇtenlikle geçmiş olsun dileklerimi sunarım acil şıfalar dilerim

 
 
 Mesaj Yazan

 Ali Arlier
 
 alicavus@hotmail.de
 
 Mesajı

Ülke Dışı

 

22:54:05 - 21.11.2010

 

Merhaba degerli köylülerim ,herkesin bayramini kutlar saglik ve esenlikler dilerim. ayrica Haydar Kocere yapilan saldiriyi kiniyor kendisine acil sifalar diliyorum,saglik durumunun iyiye gittigini memnuniyetle ögrendim.bu tür ilkel davranislari yapanlarin tüm köylülerimiz tarafindan kinanmasi gerekiyor.

 
 

   Sayfalar

: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21]
   Aktif Sayfa :

12

   Toplam Sayfa

: 21

   Toplam Mesaj

: 247
    
 
Copyright © 2007 www.karakocaoglukislasikoyu.com
Web Tasarım & Programlama : Nurettin KOÇER